Nanoplastia Bio Straihgt radzi sobie idealnie nawet z bardzo trudnymi włosami. Kontakt z dystrybutorem, no cud marzenie – doradza, wszystko wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie😊
Wysyłka ekspresowa, produkty dotarły już na drugi dzień. Gorąco polecam i cieszę się, że dołączyłam do grupy Waszych klientów <3

Monika N.

Polecam bardzo szkolenia 🥰 super atmosfera i ogrom wiedzy przekazanej 💪 bardzo polecam bo naprawdę warto ❤️😍

Asia P.

Serdecznie polecam wyk. Nanoplastyki włosów na marce Nature Eva❤️
Wielki plus za fakt, iż mamy jedną butelkę do każdego rodzaju włosów☝️ nawet do rozjasnianych blond (które są najbardziej wymagające)☝️.
Kolejny plus za wygodę w kwestii szkoleń 🤗 nie musiałam jechać 200 km by uzupełnić wiedzę – poznać produkt, ponieważ Nature Eva – Pani Sandra w moich dolnośląskich progach ( i myślę, zagości w każdym innym województwie) ❤️.
Efekt zabiegu są rewelacyjne☝️
Proste, lśniące, miękkie, zdrowe włosy 🤗 Dziękuję ❤️

Katarzyna M.

Rewelacyjne szkolenie. Petarda kosmetyki, nic tylko teraz uszczęśliwiać kobiety wydobywając piękno z ich włosów 😊❤️🔥

Sonja S.

“Pasja rodzi profesjonalizm
Profesjonalizm daje jakość…” dokładnie takie odczucia mam po dzisiejszym szkoleniu. Sandra to w moich oczach to pełna pasji PROFESJONALISTKA która potrafi przekazać swoją wiedzę. Z całego serducha dziękuję za wartościowe szkolenie i przemiłą atmosferę.
POLECAM 100/10 😘

Dominika C.P.

Bardzo polecam!

Sandra to team leader wysokich lotów.Istna petarda, zorganizowana, chętnie dzieląca się wiedzą.Odpowie na wszystkie pytania…zaraża pasją. Bardzo polecam.
❤️

Alicja K.